Eladó ház - Baksa

KAPCSOLAT
Boros Linda

+36 70 521

blhomeandfinance@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

120 m²

Telek terület

2771 m²

Tájolás

délnyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

tégla

Szobák száma

4 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1940

Ingatlan azonosító:
56_tw

Baranya megye, Baksa

Irányár

26.49 M Ft
(220.75 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

120 m²

Telek terület

2771 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladásra kínálok Baksán, egy felújításra szoruló családi házat.

Az ingatlan 120 m2, melyben található 2 különnyíló szoba, egy nagyméretű nappali, valamint egy plusz helyiség, mely akár gardrób szobának, vagy egy leválasztást, és ablak kialakítást követőn plusz egy szobának használható.

A nappali helyiségből nyílik a konyha, valamint a fürdőszoba és illemhelyiség.

Jelenleg fatüzelésű kazán adja a meleget a téli hónapokban, viszont a gázcsonknak köszönhetően, mely az utcafrontról, a ház mellett helyezkedik el, megoldható a gázfűtés is.
Víz, villany bekötve, csatorna nincs Baksán, így emésztő került kialakításra.

A ház folytatásaként az udvarban található egy nagy méretű (100 m2) melléképület/pajta.

A telek nagysága 2771 m2, ami a ház és melléképület folytatásaként egy hatalmas fás területként funkcionál.

A háztól cirka 200 méterre található a buszmegálló.
Baksa településen továbbá megtalálható bölcsőde, óvoda, általános iskola, posta, könyvtár, élelmiszerbolt, orvosi rendelő, és a horgászat szerelmeseit is ide vonzza a közelben található horgásztó.

Amennyiben hitelre lenne szüksége a megvásárláshoz, állok rendelkezésre, mint független pénzügyi szakértő.

További kérdés, megtekintés esetén várom hívását a megadott telefonszámon.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
120 m²
Telek terület
2771 m²
Tájolás
délnyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
tégla
Szobák száma
4 szoba